wynajem rusztowań

Do wykonania wszelkich prac na wysokościach niezbędne są solidne rusztowania, których zakup jest sporym wydatkiem. W związku z tym nasza firma oferuje wynajem w Warszawie i okolicach najwyższej jakości rusztowań fasadowych w systemie Layher, które pomogą w sprawnej realizacji prac budowlanych.

Proponujemy Państwu tylko sprawdzone od lat rozwiązania. Stalowe elementy ocynkowanych rusztowań takich jak podesty, ramy i stężenia zostały w procesie produkcji wzmocnione, co czyni nasze rusztowania odpornymi na zmienne warunki pogodowe.

CENA WYNAJMU UZALEŻNIONA JEST OD KILKU CZYNNIKÓW:

  1. wielkości rusztowania – w zależności od potrzeb Klienta, wyliczana jetrzebna liczba modułów tak, aby osiągnąć pożądaną wysokość platformy roboczej.
  2. okresu najmu – najbardziej opłacalny jest wynajem długoterminowy, dlatego też warto od razu uwzględnić cały okres, w którym potrzebne będzie rusztowanie.
  3. miejsca pracy – koszt transportu uzależniony jest od odległości miejsca rozstawienia konstrukcji od Warszawy.

 

Wynajem rusztowania niesie ze sobą szereg korzyści. Jeśli planujesz prace remontowe na elewacji lub kompleksową termomodernizację budynku, to do wykonania tych prac niezbędne będzie rusztowanie. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi, dlatego gwarantujemy doradztwo w zakresie dobrania odpowiednich rozwiązań, transport oraz dokonanie montażu całej konstrukcji. Po zmontowaniu rusztowania nasi pracownicy zabezpieczą je i udzielą niezbędnych informacji, dotyczących użytkowania i bezpieczeństwa, a po zakończeniu prac i zgłoszeniu zakończenia dzierżawy nasi pracownicy zdemontują konstrukcje i zabiorą z placu budowy. Jeśli inwestorzy nie używają rusztowań na co dzień – wynajem krótko- i długookresowy jest doskonałym rozwiązaniem.