usługi alpinistyczne

Nasza firma świadczy również usługi alpinistyczne. Jest to szeroko pojęta grupa prac, przeprowadzana przez wykwalifikowane osoby z uprawnieniami alpinistycznymi w miejscach, gdzie jest utrudniony dostęp oraz gdzie nie ma możliwości skorzystania z podnośnika, bądź rusztowania w celu przeprowadzenia prac budowlanych na wysokościach.

Świadczymy usługi wysokościowe wyłącznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników naszej firmy, którzy są w stanie wykonać powierzone prace w miejscach trudno dostępnych w bezpieczny sposób, przy zastosowaniu odpowiednich technologii.

Fachowcy  z  BUD-REM  do  przeprowadzenia   działań  używają   tylko i wyłącznie atestowanego sprzętu i narzędzi renomowanych firm. Takie podejście połączone z doświadczeniem pozwala nam zapewnić wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, dlatego każdy pracownik posiada ukończony kurs technik alpinistycznych, szkolenie BHP, aktualne badania wysokościowe, a także doświadczenie w postaci dziesiątek zrealizowanych prac.

Wykorzystując pracę na wysokościach mają Państwo możliwość skorzystania z naszych usług między innymi w zakresie:

  • malowania elewacji budynków,
  • naprawy i odświeżenia zniszczonej elewacji,
  • prac montażowych.