BUD REM

to dynamicznie rozwijającą się firma z branży budowlano-remontowej, działająca od 2010r. Dzięki profesjonalnej i doświadczonej kadrze wyróżniamy się wysokim standardem wykonywanych prac oraz szybkim tempem realizacji.

Image by Adrien Olichon

Zakres działań

Nasza firma działa na terenie Warszawy i okolic.

W szczególności wykonujemy:

 

  • kompleksowe prace na elewacjach

  • ocieplenia budynków

  • elewacje wentylowane

  • obróbki blacharskie

  • rusztowania
     

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę fachowców różnych specjalizacji, których wybieramy według kryteriów doświadczenia i profesjonalnego podejścia do wykonywanych prac.

Wizja

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy przewidzieć trudności jakie mogą pojawić się w drodze realizacji projektu, a tym samym - odpowiednio reagować. Profesjonalna i doświadczona kadra pozwala nam sprawnie działać, spełniać marzenia inwestorów ale także rozwiązywać problemy naszych Klientów.

100845215_606063966668729_45940232746602
Strona-główna-BHP-LAB1-644x390.jpg

Bezpieczeństwo

W Bud-Rem dbamy o bezpieczeństwo pracy i spełnianie wszelkich norm BHP. Posiadamy odpowiednie przeszkoloną kadrę pracowniczą, której zapewniamy wszelkie wyposażenie niezbędne na profesjonalnych budowach. W kwestii bezpieczeństwa spełniamy najwyższe standardy. Przy wykonywaniu prac na rusztowaniach  kierujemy się zawsze zasadami BHP, co sprawia, że nasza praca jest bezpieczna. 

ZESTAWIENIE ZASAD BHP PRZY MONTAŻU, 
DEMONTAŻU i EKSPLOATACJI RUSZTOWAŃ: